O teatrze

Zarząd teatru

Maciej Pawłowski

Maciej Pawłowski

Dyrektor

Kompozytor, dyrygent, reżyser, producent muzyczny i pedagog. Od 1998 roku współpracuje z Teatrem Muzycznym ROMA w Warszawie jako kierownik muzyczny i dyrygent polskich prapremier musicali: „Les Misérables”, „Upiór w operze”, „Akademia Pana Kleksa”, „Taniec Wampirów”, „Koty”, „Grease”, „Miss Saigon”, „Crazy For You” i „Aladyn JR”.

Iga Marszałek

Iga Marszałek

Z-ca dyrektora

Tancerka, choreograf oraz dyplomowany instruktor rekreacji ruchowej o specjalności taniec. Umiejętności taneczne zdobywała w Reprezentacyjnym Zespole Pieśni i Tańca Ludowego HARNAM, w Harcerskim Zespole Artystycznym KRAJKI, Autorskiej Szkole Musicalowej Macieja Pawłowskiego oraz w London Studio Centre.

Marzena Ajzert-Lauks

Marzena Ajzert-Lauks

Kierownik muzyczny

Wokalistka, pedagog, absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi. Jest laureatką wielu festiwali jazzowych. W 1995 roku z kwartetem wokalnym Five Lines nagrała płytę "Cat-O'-Nine-Tails".

Artur Wiecha

Artur Wiecha

Reżyseria światła

Reżyser światła działający aktywnie od 2014 r. Na swoim koncie ma wiele realizacji teatralnych i koncertowych w Łodzi, Skarżysku-Kamiennej, Kielcach i Warszawie. Związany z Autorską Szkołą Musicalową Macieja Pawłowskiego.

Paweł Zawadzki

Paweł Zawadzki

Reżyseria dźwięku

Muzyk, realizator i reżyser dźwięku. Od 2005 roku stale współpracuje z Teatrem Muzycznym ROMA. W tym czasie brał udział w produkcjach Teatru, takich jak "Taniec Wampirów", "Koty", "Akademia Pana Kleksa", "Upiór w Operze", "Les Misérables", "Deszczowa Piosenka", "Ale Musicale", "Aladyn jr", "Mamma Mia!" czy "Piloci".